Skip to content

Świeżutka EP-ka od mistrza Lo-fi!

TeaBeforeSleep wziął nas z zaskoczenia rok temu wydając jakże nastrojowe „Another Dimension„. Stopień zaangażowania w projekt przerósł nasze najśmielsze wyobrażenia. Kuba zadbał o znakomite instrumentarium, zapadające w pamięć melodie, wysoką jakość produkcji oraz niemniej ważną otoczkę wizualną projektu. Przyszedł czas na nową EP-kę „Snowdrop„.

TeaBeforeSleep znowu to zrobił! Dostaliśmy niesamowicie klimatyczny album, pełen zapadających w pamięć melodii, ale w odróżnieniu od poprzednika jest też nieco dynamiczniej oraz czuć miejscami wyraźnie pozytywną energię! Na tym właśnie tle wyróżnia się „Love Song” niesamowicie pozytywna piosenka. Rozmaitością i dynamizmem urzeka „Aleina”, która przesuwa nas bardzo sprawnie po osi emocji w swojej konstrukcji. Utwór ten powstał w kooperacji z Drowsy Fawn, którego możecie też kojarzyć z „In Onsam” z poprzedniej EP-ki. „Snow drop” przenosi nas w rockowe, garażowe granie, w miejsce, o które TeaBeforeSleep nigdy bym nie podejrzewał! „Help” zaskakuje polskim tekstem co jest absolutną nowością w dorobku artysty!

Styl TeaBeforeSleep jest już wyraźny, bogaty instrumentalnie i melodycznie. Mamy tu dużo synthu, sporo basu, funku, rythm and bluesa, pozostawiając przy tym unikalną sygnaturę „TeaBeforeSleep„. Wraz z tą EP-ką otrzymaliśmy dużą dawkę świeżości. Jestem bardzo ciekaw co przyniosą kolejne produkcje! A póki co słuchajcie i dzielcie się „Snowdrop” EP ze znajomymi.

Ocena:

Rating: 5 out of 5.

Koniecznie! Taką ocenę otrzymują tu produkcje znakomite, wychuchane, zachwycające.

236 views

Dobry przekaz? Udostępnij tę stronę!
Published innowościrecenzje

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *