Skip to content

Co zamiast „Wielkiego Zderzacza Muzyków”?

Jak zapewne wiecie z naszego facebookowego fanpejcza, nadchodzące wydarzenia „Wielkiego Zderzacza Muzyków” musiały zostać zawieszone, do odwołania. Nie jest to nasza decyzja, tak po prostu obecnie jest. Jestem przekonany, że gdy tylko pojawi się taka możliwość, „Zderzaki” zostaną wznowione. Pojawia się jednak pytanie – co możemy robić zamiast tego?

To zależy od Ciebie! Oto kilka sugestii.

Mamy bloga muzykawlegionowskim.pl – możecie pisać recenzje, publicystykę, poradniki! Zobacz, już trochę tego mamy! Może chcesz podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem albo opinią? Do tej pory artykuły wyświetlono ponad 1,800 razy. Jest dla kogo pisać!

Mamy discorda – możemy przeprowadzić online’owe szkolenie, warsztaty, spotkać się pogadać o muzyce albo o głupotach, posłuchać czegoś.. Po prostu powiedz, co i kiedy! 🙂

Mamy grupę FB oraz forum – tu możecie dzielić się z naszą fantastyczną społecznością muzycznymi wydarzeniami ze swojego życia, jeśli coś tworzysz jest to absolutnie konieczne miejsce na podzielenie się nowościami!

Mamy playlistę na Spotify – chcesz posłuchać z czego słynie region – wbijaj i słuchaj! Publikujesz muzykę na Spotify i jeszcze jej nie ma na naszej playliście? Koniecznie daj nam znać!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, możemy pomimo trudności utrzymywać dalej ze sobą kontakt, robić razem fajne rzeczy — śmiało wychodź na przeciw z pomysłami własnych inicjatyw muzycznych, a my pomożemy je zrealizować, przy pomocy dostępnych środków przekazu.

close
Moje zainteresowania to:
Published inMWLWielki Zderzacz Muzyków